Drakonų Raiteliai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drakonų Raiteliai

Dragon rider school of magic and stuff
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Skelbimų lenta

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Feii
Neaktyvus
Neaktyvus
Feii


Pranešimų skaičius : 180
Join date : 2009-03-10

Age : 28

RPG sheet
MP:
Skelbimų lenta 800px-Auto_52/100Skelbimų lenta Empty_bar_bleue  (52/100)
JA: 2
Vardai: Fei

Skelbimų lenta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Skelbimų lenta   Skelbimų lenta EmptyAntr. 03 24 2009, 18:42

Svarbūs pakeitimai ir naujienos
Atgal į viršų Go down
Feii
Neaktyvus
Neaktyvus
Feii


Pranešimų skaičius : 180
Join date : 2009-03-10

Age : 28

RPG sheet
MP:
Skelbimų lenta 800px-Auto_52/100Skelbimų lenta Empty_bar_bleue  (52/100)
JA: 2
Vardai: Fei

Skelbimų lenta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skelbimų lenta   Skelbimų lenta EmptyAntr. 04 07 2009, 14:06

Mokinių rašiniai tema "Kritimas"

Kovų ore pamoka, mokytoja Kaila, Balandžio 6 diena, mokinė Safė Ilver.

Kritimas.
Kritimas - neapsakomas jausmas. Krenti, klyki ir nieko nejauti. Lauki kol kas pagaus. O jei ne jei nepagaus. Vidury kritimo nusmelkia žiauri mintis. Kas bus jei aš pasieksiu žemę ? Ištrykšiu lyg suprypta skruzdėlė ar gyvens invalido gyvenimą ? Tokios mintys kyla kai niekas nesiruošia tavęs gaudyti. Krentant mus gaudo nebent vėjo šuoras, skriejantis pakeliui. Bet jei būtumėm prie pat žemės ar jis mus pagautų ? Greičiausiai - ne.

67 žodžiai.


Kritimas


Jausmas kristi būna įvairus, priklausomai nuo kritimo aikščio. Krentant iš aukštai galva pradeda suktis, kaip ir visas kūnas. Krentant iš žemai kritimas beveik nusijaučia. Krentant iš aukštai žmogus dažniausiai prarandą sąmonę ir pusiausvyrą. Žmonės ir elfai bijantys didelio aukščio gali supykinti. Krentant vaizdas būna greitas. Krentant iš žemai dažniausiai sumušimai buna didesni.


Žodžiu ten nusišnekėjau xD



Kritimas

Aš nužudžiau savo rakoną...Aš žudikė.. Lipu aukštyn ant namo stogo kuris yra maždaug 15 aukštų. Dar per žemai. Lipu aučiau. Ir štai aš 100 merų aukštyje.
Einu žudytis ir tam pasirenku - kritimo būdą. Prieinu prie krašto ir išskėčiu rankas. Tada atsipalaiduoju lyg ruošdamasi lengvai skristi. Galiausiai pasileidžiu kristi. Pirmiausiai mano plaukus kedena vėjas švelniai švelniai.. Tik pajuntu ,kad leidžiuosi vis greityn ir greityn. Pilve pradeda kuntenti ir aš pradedu juoktis. Kadangi judu pradedu it snaigė suktis ore. Žemė dar toli... Mėgaujuosi šiuo kritimu nes jis neįprastas.
Sukinėjuosi kūlio ,bet jaučiu ,kad pradeda perštėti akis ,o mano šalmą nurauna vėjas. Akys jau ašaroja ,o aš visa išsitiesusi valdau kritimą. Tada man atsibosta. Pradeda suktis galva ir pykinti. Po kurio laiko apsivemiu. Galiausiai nebevaldau kritimo ,o blaškausi kritime ir...
Bum.

REašinį rašė Keiswindra.
Atgal į viršų Go down
Drei*Žė
I kursas
I kursas
Drei*Žė


Pranešimų skaičius : 2752
Join date : 2009-01-29

Age : 27
Miestas : Saulės miestas

RPG sheet
MP:
Skelbimų lenta 800px-Auto_20/100Skelbimų lenta Empty_bar_bleue  (20/100)
JA: 0
Vardai: Tidė ir Nefritas

Skelbimų lenta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skelbimų lenta   Skelbimų lenta EmptyAntr. 04 07 2009, 14:18

Safė eidama pro stendą stabtelėjo. Pamčiusi rašinius nusprendė paskaityti. Ji nusijuokė, mat pamatė keiswindros rašybos klaidas ir Elinos pasiteisinimą. Galiausiai pasidžiaugusi devynetu su pliusu nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Deila
Mokytojas-a
Mokytojas-a
Deila


Pranešimų skaičius : 1476
Join date : 2008-12-22

Miestas : Baltojo Kaulo Slėnis

RPG sheet
MP:
Skelbimų lenta 800px-Auto_1000/10000Skelbimų lenta Empty_bar_bleue  (1000/10000)
JA: 50,000
Vardai: Deila & Kucha

Skelbimų lenta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skelbimų lenta   Skelbimų lenta EmptyAntr. 04 07 2009, 14:42

Deila ėjo pro mokinių rašinius. Ji stabtelėjo prie Keiswindros rašinio. Ir kokios mintys tai mergaitei šauna į galvą...
Pamanė Profesorė ir skambiai nusijuokusi nuėjo link mokytojų kambario.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Skelbimų lenta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skelbimų lenta   Skelbimų lenta Empty

Atgal į viršų Go down
 
Skelbimų lenta
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Skelbimų lenta
» Skelbimų lenta

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Drakonų Raiteliai :: Archyvai 1-
Pereiti į: